Hodnocení

Hendrick’s gin

Neobyčejný Hendrick’s gin

 

Hendrick’s je výjimečný skotský gin, infuzovaný esencí růže a okurky. Vzniká unikátním spojením dvou destilačních procesů, které mu propůjčují jemnou, harmonickou a neobyčejně osvěžující chuť. Hendrick’s je jedničkou mezi prémiovými giny na českém trhu.

 

Ochutnejte také novinku Another Hendrick’s. Another Hendrick’s je nová stálá edice v ikonické bílé lahvi, která přináší nečekané spojení chutí – svěží tóny pomerančového květu doplněné jemnou sladkostí kakaa a sametově hladkým závěrem.

Jak servírovat?

 

Objevte více na:
www.bottlesandstories.cz/giny/hendrick-s/

Celkový dojem: 5 5
Cena 4.5 4.5
Kvalita 5 5
Obal 5 5

Napsat komentář

Přidáno 77 odpovědí
  • Dagmar
    6.6.2026

    S tonikem dobrý

  • Romana
    6.6.2026

    Tohle mě velmi překvapilo. Doposud jsem neznala. Výborný gin.

  • Jana
    6.6.2026

    Darováno

  • Martina
    6.6.2026

    Zeťovi moc chutnal i s tonikem.

  • Katerina
    6.6.2026

    Jeden byl málo😂 ale chuť vytecna

  • Markéta
    5.6.2026

    darováno, nepiji

  • Ildikó
    5.6.2026

    Chutna skvělé

  • Tereza
    4.6.2026

    Výborný

  • Jana
    4.6.2026

    Manžel říká že dobrý

  • Jana
    4.6.2026

    S tonikem vynikající oživení všedního dne.

  • Kateřina
    3.6.2026

    Výborný.

  • Petra
    3.6.2026

    Výborné

  • Šárka
    3.6.2026

    Super

  • Petra
    3.6.2026

    Darováno

  • Martina
    3.6.2026

    Výborné

  • Lucie
    3.6.2026

    Škoda že malé balení

  • Zdenka
    3.6.2026

    Super mini baleni

  • Lucie
    3.6.2026

    Líbí se mi malé balení 😁

  • Andrea
    3.6.2026

    chutné

  • Iacob
    3.6.2026

    Suuuper

  • Petra
    3.6.2026

    Darovala jsem tátovi

  • Bronislava
    3.6.2026

    To sebrala dcera😀🍹

  • Zuzka
    3.6.2026

    Prý byl dobrý 😀

  • MARIE
    3.6.2026

    Výborné

  • Kateřina
    3.6.2026

    Ještě nezkouseno

  • Kateřina
    2.6.2026

    kvalitní gin

  • Zdeněk Sebastián
    29.5.2026

    Výborné

  • Jana
    28.5.2026

    Super

  • Adéla
    28.5.2026

    Super, dala jsem manželovi rovnou s tím ginem. A parádní

  • Eva
    27.5.2026

    moc dobrý, krásný obal

  • Barbora
    25.5.2026

    Výborný s tonikem a citronem, jemný a zároveň chutný.

  • Radka
    21.5.2026

    Vypadá krásně a je moc dobry

  • Miroslav
    20.5.2026

    Skvělý gin.

  • Jitka
    19.5.2026

    Škoda že jsme neměli tu novinku, každopádně výborný gin.

  • Lucie
    18.5.2026

    Manžel hned ochutnal. 😉

  • Iveta
    18.5.2026

    ZATIM NEOCHUTNALA

  • Helena
    18.5.2026

    Darováno

  • Veronika
    17.5.2026

    Darováno

  • Zuzana
    17.5.2026

    S tonikem super

  • Alexandra
    17.5.2026

    Potěšilo

  • Barbora
    17.5.2026

    Černá varianta

  • Veronika
    17.5.2026

    Super

  • Lucie
    17.5.2026

    Dobré

  • Monika
    17.5.2026

    Chutná dobře

  • Martina
    17.5.2026

    Super

  • Michaela
    17.5.2026

    dobrý

  • Veronika
    17.5.2026

    Výborné

  • Tereza
    17.5.2026

    Tvrdý alkohol nepijeme, ale jelikož přišel i s tonikem, daruji jako malou pozornost společně 🙂

  • Veronika
    16.5.2026

    S tonikem výborný!

  • Petra
    16.5.2026

    pošlu dál

  • Monika
    16.5.2026

    Asi dobré, ale já to daruji

  • Zuzana
    16.5.2026

    S tonikem moc dobrý

  • Dominika
    16.5.2026

    Super :)

  • Martina
    16.5.2026

    V kombinaci s k3dem a přiloženým tonikem výborný.

  • Pavlína
    15.5.2026

    Dala jsem jako pozornost a udělala radost

  • Pavla
    15.5.2026

    Ideální velikost na vyzkoušení

  • Kateřina
    15.5.2026

    Miluji gin s tonikem

  • Petra
    15.5.2026

    Spolu s tonikem výtečné, doma máme tuto kombinaci rádi.

  • Blažena
    15.5.2026

    Drink vyborný

  • Nikol
    15.5.2026

    Super

  • Naďa
    15.5.2026

    Černá varianta, manželovi chutnala

  • Lucie
    15.5.2026

    Mňam a s tonicem co dosel v boxu luxus

  • Petra
    15.5.2026

    Příjemné překvapení v boxu. Gin mám ráda a tento je sice silný ale dobrý

  • Ivana
    14.5.2026

    Alkohol nepijeme

  • Beáta
    14.5.2026

    Moc roztomilá lahvička 😅

  • Žaneta
    14.5.2026

    Dobry, ale male baleni :D

  • Kristýna
    14.5.2026

    Super

  • Vladimíra
    14.5.2026

    Průměrné

  • Lucie
    14.5.2026

    Super

  • Anna
    14.5.2026

    S tonicem super drink

  • Petra
    14.5.2026

    Luxusní, velikost akorát na gintonik

  • Kristýna
    14.5.2026

    Super

  • Vladimíra
    13.5.2026

    Alkohol nepijeme

  • Tereza
    13.5.2026

    ok

  • Petra
    13.5.2026

    Mám černou variantu, daruji taťkovi.

  • Monika
    13.5.2026

    Výborné

  • Jana
    12.5.2026

    ok