INSPIRACE: Nápoje Nurture Oatie a Fruity

Zdraví z přírody s mnoha prospěšnými „BEZ“ a
Proč je podpora imunity u dětí tak důležitá?

Dopřejte vašim dětem to nejlepší. Nápoje Oatie a Fruity jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin a mohou se pochlubit mnoha zdravými BEZ. Bez lepku, laktózy, konzervantů a bez přidaného cukru. Zato s pořádnou dávkou vitamínů, minerálů, betaglukanu, zinku a v případě ovesných nápojů také vlákniny.

 

Proč je podpora imunity u dětí tak důležitá?

 

Imunita je obranou linií těla. Díky ní si dokážeme poradit s choroboplodnými zárodky. Například s mikroby nebo viry. Zároveň je optimálně fungující imunitní systém základem zdravého života bez alergií a autoimunitních onemocnění.

 

Pro účinný boj organismu s viry imunologové doporučují především kombinaci vitamínů C, D a zinku. Jako vhodný doplněk k podpoře dětské imunity můžete zvolit také betaglukan.

 

Nápoje Fruity a Oatie značky Nurture, která se zaměřuje přímo na podporu dětské imunity jsou ideálním doplněním pestré stravy. Nápoje jsou ochucené pouze lisovanou ovocnou šťávou, bez přídavku cukru, umělých barviv a konzervantů, bez lepku, laktózy a hlavních alergenů. Obsahují vitamíny B6, B9, B12, C, D3, zinek, vápník a betaglukany Wellmune®

Jsou dodávány v praktickém malém balení s brčkem, takže si je vaše ratolesti budou moci vychutnat kdekoli, ale použít je můžete také pro přípravu kaší, omáček, při pečení nebo vitamíny nabitého smoothie!

 

Celkový dojem: 0 0
Cena 0 0
Kvalita 0 0
Obal 0 0