Exkluzivně v Super Boxu

Signal Long Active Nature Elements
To nejlepší z přírody pro váš dokonalý a zdravý úsměv

V listopadu můžete exkluzivně testovat v listopadovém Super Boxu i zubní pastu Signal Nature Elements Hřebíček & Jalovec.

Vyzkoušeno Super Teamem a je baječná!!!


Pokud hledáte pastu, která je účinná, efektivní a obsahuje přírodní ingredience?

Nová řada Signal Long Active Nature Elements s obsahem přírodních složek pro kompletní a celodenní ochranu je určena právě vám. Jemné složení past navíc obsahuje zinek, který je známý svojí antibakteriální sílou.

Nový Signal Long Active Nature Elements v sobě ukrývá ochranu proti zubnímu plaku až na 24 hodin, je bez parabenů a Triclosanu, obsahuje zinek a 92 % přírodních ingrediencí. Díky unikátnímu složení, inspirovanému přírodou, nabízí řada kompletní ochranu pro váš krásný a zářivý úsměv. Novinka je navíc dostupná ve třech různých variantách, takže si na své přijde naprosto každý.

Kokosová varianta Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.
Nature Elements Hřebíček & Jalovec s obsahem oleje z hřebíčku a bobulí jalovce pomáhá v boji proti citlivosti zubů a Nature Elements s šalvějí a tymiánem chrání a posiluje vaše dásně, především díky svým obnovujícím účinkům. Nové zubní pasty Signal Long Active Nature Elements přinášejí komplexní péči v boji za krásné zuby, podpořenou přírodními elementy, které vám pomohou s citlivostí zubů, ochranou dásní i přirozeně bílým úsměvem.

Cena Long Active Nature Elements 75ml je 53,90 Kč

 

Celkový dojem: 0 0
Cena 0 0
Kvalita 0 0
Obal 0 0